Aktivity nejen pro seniory v roce 2016

30. 12. 2015

Centrum RoSa začátkem roku oslaví své první narozeniny, proto bychom Vám rádi představili aktuální program na rok 2016. Každý měsíc se snažíme obohacovat nabídku. Do programu zařazujeme zdravotní cvičení pro seniory, taneční odpoledne a další.

Během roku 2015 jsme se snažili vytvářet pestrý program nejen pro seniory. Naší hlavní myšlenkou je propojovat generace. V programu můžete tedy najít akce pro seniory, zaměřené na pohyb, zábavu i vzdělávání. Představily se Vám také akce určené dětem, jako bylo cvičení pro maminky s dětmi, přespání dětí v RoSe nebo Dětský den.
Druhý ročník života v Centru bude stejně tak bohatý. Mimo pravidelných aktivit budeme připravovat zajímavé jednorázové akce, jako bude například březnová dražba obrazů, dětský den, vítání jara, Velikonoční trh v RoSe, spoustu zajímavých přednášek, cvičení paměti pro seniory a mnohé další.


Pravidelné aktivity budeme pro tento rok nadále rozšiřovat. Rádi bychom Vám představili program na další rok. Pondělní odpoledne bude nadále pokračovat zdravotní cvičení pro seniory pod vedením Ireny Jurčové z FitSenior. Během cvičení se senioři protáhnou doslova od konečků prstů až po hlavu. I když se cvičí „jen“ na židlích, senioři, kteří pravidelně navštěvují kurzy, pociťují zlepšení svého fyzického stavu. Jelikož se kurzy staly navštěvovanými, přidali jsme pro vás ještě čtvrteční lekce cvičení pro seniory. Úterní dopoledne jsme vyhradili počítačovým kurzům pro seniory, kde Vám pomůžeme se zorientovat ve světě internetu a počítačů. Středeční odpoledne je určené Aktiv klubu MgA. Marty D. Dvorské. Během něhož probíhá trénování paměti, povídání o literárních osobnostech a také slovním hrátkám jako jsou přesmyčky, tvorba básní či povídek. Zároveň ve středu probíhá bridžový turnaj seniorů Prahy 10. Čtvrtky nabízí angličtinu pro seniory. Probíhá individuální výuka jazyka pod vedením Mgr. Jana Kyšky. Během měsíce pro Vás připravujeme tvořivé dílny. Středeční a páteční podvečery pořádáme taneční kurzy pro seniory. V průběhu večera Vás baví kapela Taurus.


Průběžně Vás budeme informovat o každoměsíčních besedách s osobností – Host v RoSe. Na leden jsme pozvali Pavla Fischera – diplomat a politik. Od 6. ledna si můžete prohlídnout novou výstavu Murraye Goodsetta. Představí u nás svou tvorbu abstraktního umění. RoSa nenabízí pouze program pro veřejnost, ale také bydlení pro seniory v Praze. Jedná se o samostatné bydlení s asistencí.

Mám zájem o zaslání informací

Zaujal Vás projekt nájemního bydlení pro seniory v Rezidenci RoSa a máte zájem o získání více informací?

Vyplňte prosím celý níže uvedený formulář a na konci vyberte způsob, jak chcete být kontaktováni zpět, spojíme se s Vámi v nejbližším možném termínu. 


Děkujeme za vyplnění formuláře a za Váš zájem o projekt Rezidence pro seniory RoSa.
CAPTCHA
Tato otázka slouží jako ochrana proti spamu.
bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru