Chcete u nás bydlet

Projekt Rezidence RoSa je určen pro seniory s aktivním přístupem k životu, kteří jsou schopni zvládat každodenní aktivity, přitom ale chtějí mít možnost využívat poskytovaných služeb přímo v objektu. Dům pro seniory RoSa je otevřen všem bez omezení věkem nebo současným bydlištěm.

Zaujaly Vás komplexní služby Rezidence pro seniory RoSa? Vyberte si bytovou jednotku u nás podle Vašich přání. Kontaktujte nás.

Jak postupovat, když chci bydlet v Rezidenci RoSa?

 

1) Kontaktujte nás!

Využijte naší bezplatné zelené linky 800 800 750. Domluvíme si s Vámi osobní schůzku.

 

2) Výběr bytové jednotky

Výběr probíhá vždy na osobní schůzce, zejména proto, že se každým dnem mění situace rezervací. Na osobní schůzce Vám předáme všechny potřebné informace a návrh rezervační smlouvy.

 

3) Rezervační smlouva

Rezervační smlouva je spojena s administrativním poplatkem 20.000,- Kč. Tento poplatek bude po Vašem nastěhování do Rezidence Rosa  započítán na budoucí nájemné a poplatky za služby. Tento poplatek je účtován za předpokladu, že se klient nebude stěhovat ihned.

 

4) Bydlení v Rezidenci RoSa máte zajištěno.

Uzavřená rezervační smlouva Vám potvrzuje, že se nastěhujete do předem vybrané jednotky.

 

5) Stěhování do Rezidence RoSa

 

Detail všech budoucích smluvních dokumentů (Rezervační smlouva, Smlouva o poskytování služeb) vám rádi poskytneme  při osobní schůzce. Kontaktujte nás telefonicky bezplatně na zelené lince 800 800 750, či  pošlete vyplněný formulář.


bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru