25. 04. 2018

Bydlení uzpůsobené potřebám seniorů

Bezpečné nájemní bydlení, které nabízí komfort, zdravotní služby, kulturní program a vše další pro zasloužený odpočinek v důchodu. Tak je ve zkratce možné popsat Rezidenci RoSa v pražských Kobylisích. Podívejte se, proč si tento projekt zaslouží pozornost.
více
23. 11. 2016

Pětadevadesátiletá Josefa Tibitanzlová pomáhá druhým básněmi

Básně psala paní Josefa Tibitanzlová od svých osmnácti let. Stačilo ale jedno rozhodnutí a celoživotní sbírku veršů zničily plameny. V poslední fázi života, kdy se přestěhovala do rezidence pro seniory RoSa, začala psát znovu. V květnu své verše dokonce vydala knižně.
více
13. 09. 2016

Od panelové ubytovny ke komfortní rezidenci pro seniory

Bývala to vojenská ubytovna. Kompletní přestavbou se z ní stala komfortní rezidence. Je určena seniorům a handicapovaným, kteří potřebují náročnější bydlení či častější zdravotní péči. Nachází se v pražských Kobylisích, nedaleko metra. Má poetické jméno RoSa.
více
21. 06. 2016

Unikátní obr v Kobylisích: Vezme vás do budoucnosti i na jinou planetu

Nemusíte ani jezdit daleko, a přitom se můžete vydat na cestu do budoucnosti nebo dokonce na jinou planetu. Stačí jen zajet do pražských Kobylis, kde před domem RoSa pro seniory vyrostl 55kilový hliníkový obr. Ten návštěvníky schová před sluncem a zároveň pobaví. Celý interaktivní pavilon vytvořili studenti architektury jako skupinovou práci.
více
15. 06. 2016

Zkreslený horizont ochrání před sluncem

Pětapadesátikilový hliníkový obr vyrůstá před Rezidencí RoSa v Kobylisích. Interaktivní pavilón Zkreslený horizont, který vytvořili studenti architektury, od čtvrtka schová před sluncem a zároveň pobaví.
více
08. 06. 2016

RoSa ožívá moderním uměním. Před vchodem vyrůstá interaktivní pavilon

Před domem seniorů Rezidence RoSa v pražských Kobylisích vyrůstá pětapadesátikilový hliníkový obr, který návštěvníky domu i Centra RoSa schová před sluncem a zároveň pobaví. Interaktivní pavilon s názvem Zkreslený horizont vytvořili studenti architektury jako skupinovou práci. Od čtvrtka 9. června bude zdobit a bavit návštěvníky i obyvatele RoSy.
více

Stránky

bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru