06. 11. 2019

RoSu ovládne seniroské divadlo

Pozvánka na třetí ročník Divadelních lázní vyšla v deníku Právo.
více
05. 03. 2019

Rezidence RoSa – bydlení v luxusu, který si senioři mohou dovolit

Rezidence RoSa – bydlení v luxusu, který si senioři mohou dovolit
více
06. 08. 2018

Rezidence Rosa - bydlení uzpůsobené potřebám seniorů

Na české penzisty se bohužel v mnoha ohledech příliš nemyslí. Jedním z opomíjených oblastí je bydlení. Není tak velkým překvapením, že mnoho starších lidí by se nejraději vidělo v zahraničí, kde jsou zpravidla lepší životní podmínky, kvalitnější služby a v neposlední řadě vyšší důchod. Naštěstí se i u nás začíná blýskat na lepší časy.
více
27. 07. 2018

Senioři z RoSy předváděli modely z 20.let

Centrum RoSa v pražských Kobylisích se obléklo do stylu první republiky. Již počtvrté se tu konala módní přehlídka seniorů a na molo se tentokrát vydala také modelka ve věku 91 let, kterou doprovodil herec Jan Přeučil.
více
25. 04. 2018

Bydlení uzpůsobené potřebám seniorů

Bezpečné nájemní bydlení, které nabízí komfort, zdravotní služby, kulturní program a vše další pro zasloužený odpočinek v důchodu. Tak je ve zkratce možné popsat Rezidenci RoSa v pražských Kobylisích. Podívejte se, proč si tento projekt zaslouží pozornost.
více
23. 11. 2016

Pětadevadesátiletá Josefa Tibitanzlová pomáhá druhým básněmi

Básně psala paní Josefa Tibitanzlová od svých osmnácti let. Stačilo ale jedno rozhodnutí a celoživotní sbírku veršů zničily plameny. V poslední fázi života, kdy se přestěhovala do rezidence pro seniory RoSa, začala psát znovu. V květnu své verše dokonce vydala knižně.
více

Stránky

bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru