REZIDENCE ROSA NABÍDNE SVÝM KLIENTŮM DVĚ VELIKOSTI JEDNOTEK.

12. 06. 2013

Zdroj: Naše Praha 9
Datum uveřejnění: 12.6.2013


Rezidence RoSa nabídne svým klientům dvě velikosti jednotek – 1+kk a 2+kk, variabilně s lodžií, terasou či zahrádkou. Celkem zde bude k dispozici 108 bytů. Jednotky budou vybaveny kuchyňskou linkou a každá má vlastní koupelnu. Nábytek si bude moci přinést každý vlastní dle svého vkusu a potřeby.

Základní kalkulace měsíční platby se pohybuje od 15 000,- a zahrnuje ubytovací a ošetřovatelské služby, energie, ostrahu 24 hodin, službu na recepci, správu a údržbu společných prostor a zahrady, aktivizační program, atd. Jistě zajímavou službou bude elektronický náramek pro rychlé zavolání sanitky s první pomocí.

Řešení celého domu i jednotlivých bytů je v bezbariérovém standardu s maximálním ohledem na potřeby seniorů. V současné době se podepisují rezervační smlouvy se zájemci.

Více na www.rezidencerosa.cz nebo na zelené lince: 800 800 750. Naše rezidence je pro klienty nejen z Prahy 8.Shrnutí výhod života v RoSe:

 

  • otevřenost vůči veřejnosti, bezpečnost a soukromí pro klienty
  • služby Českého červeného kříže, např. ošetřovatelské služby
  • technologie EDA – bezpečnostní náramek (elektronicky dohledový asistent)
  • partner Medicon Hospitals zajišťující pro klienty – v případě nutnosti – službu LDN
  • přítomnost lékaře v objektu, aktivizační programy, vzdělávací a zájmové kurzy
  • zaměření na potřeby seniorů již od architektonického konceptu (př. bezbariérovost, místnosti pro setkávání, poloveřejná zahrada), přes výběr protiskluzných povrchů a speciálních zařizovacích předmětů až po speciální prvky vybavení(orientační prvky, ostraha 24 hodin, a mnoho dalších)... Náhled článku zde:

TIP: Pro zvětšení článku klikněte na obrázek.
Pro další zvětšení klikněte do pravého horního rohu.


bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru