TÉMĚŘ OSMDESÁTKA SENIORŮ SI PŘIŠLA PROHLÉDNOUT BUDOUCÍ REZIDENCI ROSA

17. 01. 2013
Novoročního setkání v budoucím centru pro seniory v Praze 8 – Kobylisích se třetí lednovou středu účastnilo sedmasedmdesát seniorů. Přišli si prohlédnout, kde budoucí Rezidence RoSa vznikne a dovědět se více o unikátním projektu nájemního bydlení a centra volného času pro seniory. Většina z nich se zájmem poslouchala a kladla doslova detailní otázky. „Jsme rádi, že se senioři zajímají o náš projekt, je vidět, že chtějí kvalitně bydlet a chtějí už dnes řešit, jaký bude v bytě sporák či jak velký je balkon. Na všechny dotazy odpovídáme a kdo chce vědět další podrobnosti, domlouvá si s námi přímo schůzku,“ komentuje setkání Anna Ježková, partner Atkins a Langford Development s.r.o.


 

„Projekt je hezký, líbí se nám, jak je to celkově řešené. Podle toho co jsme si teď poslechli, bychom mohli dosáhnout i na to nájemné,“ říká shodně manželský pár z Prahy 8. „Jsme nadšené“, přiznává dáma o holi, která se přišla podívat na projekt s kamarádkou z nedaleké Prahy 9 a jedním dechem dodává „Líbí se nám, že to nevypadá jako ústav, ale je to takové domácí“.

Senioři si poslechli také informace o náramku EDA od společnosti Bezpečný život či přednášku o prevenci bezpečnosti pracovníka Muzea Policie ČR. Informace o možnostech získávání příspěvků na bydlení a péči vysvětlil hostům předseda  Rady seniorů Dr.Zdeněk Perne. Zájem byl také o přednášku Pavlíny Boučkové k tréninku paměti. Pro velký zájem tvůrce projektu bude pokračovat v organizování podobných setkání se seniory. Bližší informace budou pravidelně uveřejňovány na webových stánkách www.rezidencerosa.cz
bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru