Fotografie ze dne otevřených dveří ve vznikající Rezidenci RoSa

18. 12. 2013

V úterý 17.12.2013 se uskutečnil první den otevřených dveří ve vznikající Rezidenci RoSa. Díky této akci se všichni zúčastnění zájemci o Rezidenci RoSa mohli podívat do jinak uzavřených prostor uvnitř budovy, ve které probíhají stavební práce, a shlédnout aktuální stav budovy na vlastní oči. 

Fotografie ze dne otevřených dveří

Pro účastníky byl připraven krátký prohlídkový okruh v přízemí, kde byla možnost spatřit prostory určené pro restauraci, kavárnu, obchod a recepci, ale také prostory rezidenční části, ve které vzniknou jednotlivé byty a udělat si dobrou prostorovou představu o velikosti bytů, společné chodby mezi nimi, která bude shora osvětlena denním světlem skrze světlík ve střeše, ale také o provozu rezidenční části, která má každá vlastní vstup se zvonky a schránkami a zároveň je bezbariérově propojena s objektem služeb.

Po prohlídce budovy jsme se všichni ohřáli u připraveného občerstvení a krátké prezentace o bydlení a nabízených službách pro seniory v Rezidenci RoSa a prodiskutovali společně i individuálně všechny vznesené otázky.

Na závěr měli účastníci dne otevřených dveří možnost hlasovat v naší anketě o nejlepší návrh barevného řešení koupelny, připravili jsme tři různé varianty a zajímalo nás jejich hodnocení.


Všem děkujeme za účast na dni otevřených dveří, Váš zájem o projekt Rezidence RoSa a účast v našem hlasování. Těšíme se na viděnou na dalších akcích v Rezidenci RoSa.


Pro ty, kteří nestihli tento den otevřených dveří a mají zájem se zúčastnit příště, připomínáme, že o dalších podobných akcích budeme opět s předstihem informovat na našich webových stránkách nebo se na nás obraťte na zelenou linku 800 800 750.
 

bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru