PARTNEŘI PROJEKTU

Tímto děkujeme všem našim partnerům:
 
 

Certifikovaní partneři

         Občanské sdružení Život 90 podporuje aktivní život seniorů. Svou činností také přispívá k řešení mnoha specifických otázek týkajících se seniorů a zvyšuje tak kvalitu jejich života a postavení ve spo Osobní asistence Hewer, partner pro poskytování sociálních služeb a senior dopravy


   Diakonie České církve evangelické -
   poskytovatel sociálních služeb dle zákona 108/2006 Sb.Ostatní partneři

 Český červený kříž, partner pro poskytování sociálních služeb Stavební bytové družstvo Praha, provozovatel technologií a správce budovy s dlouholetou tradicí a zkušeností se správou nemovitostí. Průmstav, a.s., společnost působící v oboru pozemního stavitelství. Dodává stavební práce na celém území České republiky formou výstavby „na  klíč“ i v rámci subdodávek, zaměřuje se nejen na novou výstavbu, ale i na rekonstrukce.
 KASTEN spol. s r.o., společnost vznikla v roce 1995 s cílem provádět v nejvyšší možné kvalitě prakticky veškeré stavební práce, včetně provádění pozemních staveb na klíč. Působí na území celé České republiky. Dnes patří mezi přední soukromé firmy v oblasti stavebnictví se širokou škálou aktivit zahrnujících výrobu, obchod i služby. Již několik let se řadí do první stovky stavebních společností v České republice.
 Federal s.a., společnost s bohatou zkušeností  v různém segmentu rezidenční výstavby Společnost založená roku 1992 v Paříži má bohatou zkušenost s organizací a přípravou  výstavby sociálního bydlení ve Francii. Její dceřinou společností, kterou rozšiřuje Federal své působení v zahraničí, je Atkins a Langford Development s.r.o. se sídlem v Praze. Společnost Atkins a Langford  úspěšně působí na českém trhu 20 let.
         Architektonický ateliér třiarchitekti je sdružením architektů Michala Fišera a Davida Mareše. Charakterizuje ho komplexní přístup k architektuře - od velkých celků, přes jednotlivé budovy až k detailům. Ateliér zajišťuje všechny stupně služby architekta: koncepce, studie, dokumentaci pro územní a stavební řízení, podrobné prováděcí projekty a autorský dozor na stavbě.
   DELTAPLAN s.r.o., projekční ateliér, spolupracuje s mnoha předními českými architekty a podílí se na řadě významných projektů, které získávají prestižní ocenění. Jejich činnost zahrnuje komplexní rozsah prací od zpracování studií, projektové dokumentace všech stupňů včetně realizační, inženýrské činnosti a autorského dozoru po závěrečné vyhodnocení stavby.
         MDA Praha s.r.o., společnost MDA poskytuje od roku 1995   ve Střední Evropě nezávislé poradenství ve stavebním průmyslu jak v ČR, tak na Slovensku a v Maďarsku. Společnost poskytuje služby pokrývající všechny etapy procesu výstavby - od přípravných fází projektu, přes výstavbu a sledování investic, k poradenství při stavebních sporech a řízení projektu vybavenosti.
       UniCredit Bank zahájila svoji činnost na českém trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. Patří mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu.
             Erste Corporate Banking je součástí skupiny České spořitelny. Nabízí řešení jak pro střední a velké firmy, municipality a veřejný sektor, tak i pro nadnárodní korporace nebo finanční instituce.
                                     Jiří Menzel, český režisér, herec a spisovatel

 


 Senior Help s.r.o., původně jako Projekt Senior Help poskytuje od roku 2010 společenské a aktivizační služby pro seniory. V roce 2012 se Projekt Senior Help změnil na společnost Senior Help s.r.o. a nadále nabízí služby na vysoce profesionální úrovni, zajišťované odborníky ve svých oblastech a osobami s lidským přístupem a kladným vztahem k seniorům.
 Poslání Nadace Taťány Kuchařové - Krása pomoci je  usilovat o kontinuální a systematické řešení problematické situace seniorů v ČR a zlepšení kvality jejich života. Soustředí se na rozvoj a uplatňování základních humanitárních a právních principů života společnosti. Ve smyslu svého poslání dlouhodobě usiluje o změnu veřejného vnímání seniorů s cílem dosáhnout respektu k životu ve stáří. 


 SOUND POWER s.r.o. Výrobce a prodejce doplňků pro neslyšící a uživatele sluchadel pro poslech televize, hudby, do divadla, na přednášky. Prodáváme sluchadla bez předpisu, nejlevnější baterie do sluchadel v ČR, speciální světelné a extra hlasité domovní zvonky, zesílená televizní sluchátka a zesílené telefony a budíky pro neslyšící.

bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru