Pronájem sálu - konferenční místnosti

1) Popis sálu

Sál Rezidence RoSa je multifunkční prostor, který může sloužit jako konferenční či školící místnost k pořádání konferencí i k organizování vzdělávacích seminářů, jako místnost pro schůze s projekcí, zároveň je možné sál využít k volnočasovým aktivitám a projekcím různého druhu. Předností tohoto víceúčelového sálu je příjemné prostředí, moderní technická vybavenost, možnost spojení se sousedící místností u sálu s využitím cateringu z restaurace, která je v přízemí. Tato místnost je s restaurací propojena za tímto účelem výtahem. Plán sálu s příslušnými údaji naleznete v dalších přílohách.

2) Technické parametry


Ozvučení: V každém sále jsou v rozích umístěny 4ks reproduktorů. Tyto reproduktory jsou napojeny do zesilovače, který je v datovém rozvaděči DR. V tomto DR je „ústředna“, na které je možné zvolit, do kterého sálu bude probíhat zvuková projekce nebo zda bude společná pro oba sály. Dále lze na ústředně volit zdroj hudby umístěný přímo v DR (DVD, MP3 apod.) nebo ze sálu, který je proveden audio kabelem. Audio kabel je vyveden za plátnem a zakončen konektorem Jack 3,5mm pro napojení zvuku z notebooku, tabletu, telefonu, apod.
Video:
V každém sále je navržený projektor. Každý projektor má dva vstupy HDMI, jeden z DR pro připojení např. DVR, BlueRay apod., druhý pro připojení zdroje videa přímo v sále vyvedený za plátnem. Lze jej využít pro připojení notebooku nebo jiných zařízení s HDMI rozhraním. Kromě HDMI kabelu je za plátnem vyveden i VGA kabel od projektoru.
3) Možnost zajištění cateringu
4) Finanční podmínky

a) velký sál při jednorázových akcích 1 000Kč / hod. v čase 7 - 14hod. a 1 200Kč / hod. v čase 14 - 24hod.
b) malý sál při jednorázových akcích 800Kč /hod. v čase 7-14 hod. a 1 000Kč/hod. v čase 14-24hod.Cena při opakovaném dlouhodobém pronájmu k individuálnímu jednání.

pronájem sálu  pronájem sálu  pronájem sálu

bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru