Tým RoSaRádi bychom Vám představili stálý tým Rezidence RoSa. 

Anna Ježková jednatelka společnosti Rezidence RoSa
Problematikou seniorů se zabývá od roku 2004 a to ve spolupráci s ČČK.  Společně s Nigelem Atkinsem připravila koncept inspirovaný nejen českými, ale i zahraničními projekty pro seniory, je tedy spoluautorkou projektu RoSa, kde je od jeho počátku.

Markéta Vondráková zástupce vedení společnosti

Bývá první osobou, se kterou jste v osobním kontaktu. Zařizuje smlouvy o ubytování a pomáhá Vám s výběrem bytu. Také se snaží prohovořit s klienty jejich potřeby a požadavky týkající se bydlení a správy budovy. Zastihnete ji v kanceláři Rezidence po předchozí domluvě.

Eva Vitamvásová vedoucí provozu

Je velice dobře informovaná o všem, co se v Rose děje.  Její náplní práce je kromě vyřizovaní požadavků klientů také pomoc při přípravě účetních podkladů, vedení pokladny a další činnosti spojené s provozem budovy a administrativou. Obrátit se na ní můžete se svými dotazy na rezidenční číslo 1000.

Marta Dvorská ředitelka Centra RoSa
Spolupracuje na přípravě programu, vede Aktiv klub, stará se o kulturní a společenský život v RoSe. Je šéfredaktorkou měsíčníku Rosení.

Lenka Němcová callcentrum 
Jako jediná má pracoviště ve Voršilské ulici.  Její hlavní náplní práce je odpovídat na Vaše dotazy na zelené lince, která je dostupná ve všední dny od 9:00 do 16:30 hodin. 
Zastihnete ji tam na telefonním čísle 800 800 750.

Anna Sobotová administrativní podpora

Spolupracuje na přípravě programu, který můžete navštěvovat nejen Vy, ale i zájemci bydlící mimo Rezidenci. Součástí její práce je správa webových stránek a prezentace RoSy na internetu. Zajišťuje grafické zpracování a tisk Rosení.

Jana Brodská recepční a admistativní podpora

Martin Pošta technický servis 

Zajišťuje technický provoz budov. Můžete s ním konzultovat technické dotazy ohledně vašeho bytu. Je možné ho zkontaktovat přes recepci RoSa.

bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru