Volné pracovní pozice

Hledáme nového kolegu

DENNÍ RECEPČNÍ

Hledáme nového kolegu na víkendové služby pá, so, ne.

DENNÍ RECEPČNÍ od 8 do 17 hodin (vhodné pro studenty).

Do mladého týmu Rezidence RoSa, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici denní recepční. Práce na DPP, služby pátek, sobota, neděle od 8 do 17 hodin. Společně chceme vytvářet atmosféru pozitivní nejenom pro naše klienty, ale i pro nás samotné. Vítáme nové kreativní myšlení, improvizaci, samostatnost, ale zároveň respekt práce v týmu. Náplní práce je klientům vytvářet rodinné prostředí.

Požadujeme:

  • Flexibilitu

  • Empatii

  • Komunikační schopnosti

  • Dobrou znalost práce s PC (Word, Excel)

  • loajalitu, spolehlivost, zodpovědnost, kultivované vystupování

  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům

  • schopnost reagovat v krizových situacích

  • kurz první pomoci výhodou

Náplň práce:

  • zajištění komunikace  a podpory  pro klienty

  • administrativní činnosti související s chodem recepce

  • vyřizování korespondence a telefonátů

  • komunikace s klienty a evidence jejich požadavků

  • organizace a komunikace s dalšími pracovníky společnosti

  • další související činnosti dle aktuálních potřeb

Své životopisy prosím zasílejte na evavitamvasova@rezidencerosa.cz

bezplatna-linka
zavolame-vam
stahnete-si-brozuru