Prostory k pronájmu v Rezidenci RoSa

Pořádáte zajímavé akce a hledáte reprezentativní a dobře vybavené prostory?

Využijte zázemí Rezidence RoSa. Nové a dobře vybavené prostory se sociálním zařízením, ozvučením, promítací technikou, snadnou dostupností MHD a restaurací, která se může postarat o občerstvení přímo v objektu.

Prostory v Praze 8 Kobylisích

Rezidence RoSa, na adrese Střelničná 1680, Praha 8 – Kobylisy, 182 00, nabízí možnost pronájmu konferenčního sálu a knihovny pro různé typy akcí.

Multifunkční sál může sloužit k pořádání vzdělávacích seminářů či konferencí, dále jako místnost pro schůze s projekcí a zároveň je možné sál využít k volnočasovým aktivitám. Předností tohoto víceúčelového sálu je příjemné prostředí, moderní technická vybavenost (dataprojektor, ozvučení, mikrofon, flipchart) a variabilita (rozdělení sálu mobilní protihlukovou stěnou). Výhodou je i možnost propojení prostoru s přilehlou místností, která umožňuje využití cateringu restaurace, nacházející se v přízemí budovy (propojeno výtahem).

Technické parametry

Ozvučení:

V každém sále jsou v rozích umístěny 4 reproduktory napojené do zesilovače v datovém rozvaděči DR. V tomto DR je „ústředna“, na které lze zvolit, ve kterém ze sálů bude probíhat zvuková produkce. Možná je i společná produkce v obou sálech. Dále lze navolit zdroj hudby (DVD, MP3 apod.). Audio kabel za plátnem projektoru umožňuje připojení notebooku, tabletu či telefonu.

Video:

V každém sále je navržený projektor se dvěma vstupy HDMI. Jeden je určen pro připojení např. DVR, BlueRay apod., druhý pro připojení zdroje videa přímo za plátnem. Ten lze využít k propojení s notebookem nebo jiných zařízení s HDMI rozhraním. Kromě HDMI kabelu je za plátnem i VGA kabel od projektoru.

 

Knihovna může sloužit k pořádání vzdělávacích seminářů pro menší skupiny osob či jako workshopová místnost, dále jako místnost pro menší schůze a zároveň je možné knihovnu využít k volnočasovým aktivitám.

Plány sálu a knihovny s příslušnými údaji si můžete stáhnout v PDF prospektu ZDE.

V případě opakovaného pronájmu sleva z ceny!

Pro podrobnější informace o kapacitě a podmínkách pronájmu nás můžete kontaktovat.

telefonní číslo: +420 212 270 612

e-mail: info.kobylisy@rezidencerosa.cz