BEZPLATNÁ TELEFONNÍ LINKA 800 800 750

Zveme Vás na prohlídku komunitního bydlení pro seniory v centru Liberce.

 

Středa 14.6.2023 od 14:00

S respektem k Vašemu bezpečí
REGISTRUJTE SE PROSÍM

Rezidence RoSa Liberec

Komunitní bydlení v Rezidenci RoSa se snadno dostupnými kvalitními službami umožňuje žít v centru města Liberce. Najdete zde služby lékaře, asistenta a rehabilitačního personálu. Můžete využít služby kadeřníka, zacvičit si zdravotní cvičení, navštívit společenskou akci Host v RoSe nebo kurz arteterapie. Součástí Rezidence RoSa je i knihovna nebo přednáškový sál. Ty jsou otevřeným sociálním a společenským centrem, kam mohou chodit na různé aktivity maminky s dětmi nebo lidé z okolí. Každý klient bydlí ve své bytové jednotce (1+kk, 2+kk nebo 3+kk s kuchyňkou, koupelnou a WC).

Bytovou jednotku v Liberci si můžete vybrat a zarezervovat již nyní. Stačí vyplnit náš kontaktní formulář. 

„Přijďte k nám na virtuální prohlídku z pohodlí Vašeho domova.“

Kde Rezidenci RoSa najdete?

V Liberci už asi není většího centra, než je dolní část města v okolí OC Forum, terminálu MHD, krajského úřadu a Soukenného náměstí. Právě nedaleko odsud, blízko hromadné dopravě, úřadům, nákupům i denní či noční zábavě je umístěn projekt OAZA V CENTRU. Na dosah centra města, ale přitom v klidné a zelené části města. V lokalitě, ze které se do tří minut pomalé chůze dostanete na zastávku MHD, na Krajský úřad, do obchodu, banky či restaurace, stejně tak jako do dvou minut vozem na výpadovku na Prahu, Jablonec, Frýdlant či Děčín.

 

Zastávka tramvaje

Zastávka autobusu

Terminál MHD

Nádraží ČD

Autobusové nádraží

OC Forum

Multikino OC Forum

Krajský úřad

190 metrů

500 metrů

580 metrů

700 metrů

600 metrů

350 metrů

350 metrů

200 metrů

Dům kultury

Centrum Babylon

Soukenné náměstí

Historická budova radnice

Magistrát města

Divadlo F. X. Šaldy

Naivní divadlo

Krajská nemocnice

320 metrů

300 metrů

450 metrů

880 metrů

900 metrů

940 metrů

780 metrů

1300 metrů

Z jakých bytů si můžete vybírat

Nabízíme bezbariérové bytové jednotky 1+kk a 2+kk s balkónem nebo terasou. Jednotky jsou standardně vybaveny kuchyňskou linkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Služby v Rezidenci RoSa Liberec

Měsíční cena služeb poskytovaných v Rezidenci RoSa zahrnuje základní služby přímo spojené s bydlením, služby asistenční i nabídku volnočasových aktivit a dalších akcí.

Fotogalerie 

Exteriér

Restaurace v RoSe „NA KRAJI“

Aktuality 

Nová restaurace v liberecké RoSe

Nová restaurace v liberecké RoSe V liberecké Rezidenci RoSa zahájila svůj provoz restaurace NAKRAJI, která má nejen krásné prostředí, ale také skvělé jídlo i pití. Díky otevřené kuchyni máte možnost nahlédnout pod pokličku a vychutnat si to nejlepší od šéfkuchaře...

číst více

Obyvatelka liberecké RoSy jde do boje o titul Babička roku

Obyvatelka liberecké RoSy jde do boje o titul Babička roku Hana Vladyková, která žije v Rezidenci RoSa v centru Liberce, se stala jednou ze šesti účastnic letošního oblastního ročníku soutěže Babička roku. Tradičně tuto zábavnou talentovou soutěž vyhlašuje Krajská...

číst více

Odpovědi na Vaše nejčastější otázky

Přečtěte si odpovědi na nejčastěji kladené dotazy a další doplňující informace.