Starovací byty v Rezidenci Rosa Liberec

Nabízíme k pronájmu nově zkolaudované bytové jednotky 1kk a 2kk

Umístěné v liberecké Rezidenci RoSa, na adrese U Nisy 916/8.-10., Liberec 7, 460 07, tedy v dolní části města v okolí obchodního centra Forum, terminálu MHD, krajského úřadu a Soukenného náměstí.

Startujte svůj život ve stylovém bydlení Rezidence RoSa v Liberci

Hledáte moderní a komfortní bydlení v Liberci, které by splnilo všechny vaše požadavky na kvalitní a aktivní život? Rezidence RoSa představuje ideální řešení pro mladé, ekonomicky aktivní osoby, které chtějí žít v centru dění a zároveň si užívat pohodlí a klidu vlastního domova. V lokalitě, ze které se do tří minut pomalé chůze dostanete na zastávku MHD, na Krajský úřad, do obchodu, banky či restaurace, stejně tak jako do dvou minut vozem na výpadovku na Prahu, Jablonec, Frýdlant či Děčín.

 

Moderní bydlení s veškerým komfortem 

Rezidence RoSa nabízí bezbariérové bytové jednotky 1+kk a 2+kk, které jsou standardně vybaveny kuchyňskou linkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Kuchyňský kout je zařízen základními spotřebiči – varná deska s digestoří, myčka a vestavěná trouba. Koupelna se sprchovým koutem je včetně sprchového sedátka, toaletou s bidetovou sprškou, bezpečnostními madly a připojením na pračku. Dále je v bytové jednotce bezpečnostní systém, požární hlásiče a za poplatek internet. Startovací byt si nájemce zařizuje svým vlastním nábytkem a vybavením. Byty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám moderního života, s důrazem na funkčnost a estetiku. Každá jednotka má svůj balkón nebo terasu, kde si můžete vychutnat klidné chvíle nebo třeba pracovat v příjemném prostředí venku.

 

Příležitost pro mladé 

Rezidence RoSa je koncept určený primárně pro seniorskou klientelu.

Pro všechny generace však pod jednou střechou najdete služby, které nejsou běžné, jako je zubař, dentální hygiena, kadeřnictví, masáže, restaurace, obchod se smíšeným zbožím, vinotéka. To vše může doplnit Váš životní styl.

Startovací bydlení v Rezidenci RoSa přináší novou příležitost pro mladé a aktivní lidi, kteří hledají nejen bydlení, ale také prostředí, které podporuje jejich životní styl. Jestliže hledáte místo, kde budete mít pocit bezpečí, pohodlí a přitom budete v srdci města, Rezidence RoSa je tou pravou volbou pro vás.

Cena pronájmu od 12 tisíc měsíčně. Smlouva o ubytování na dobu určitou 1 rok. 

 Navštivte nás a přesvědčte se sami o kvalitách bydlení v Rezidence RoSa. Kontaktujte nás na bezplatné telefonní lince 800 800 750 a domluvte si prohlídku vašeho budoucího domova.